Přestali jsme hledat nestvůry pod postelí,když jsme zjistili,že jsou v nás

Leden 2015

Nezvládla jsem to - aneb můj příběh

31. ledna 2015 v 9:24 | Annie |  Diary
Ne, zase jsem t nezvládla.. ZP mě ubíjí a možná i zabíjí.. Musím ty challenge zvládnout, jediné šrěstí je že /nor je až zítra - můžu to považovat za takový nový začátek. No a možná mi k tomu pomůže, když se 'vypíšu'.. Takže tady je můj příběh...

Vždycky jsem byla hubená, ale pzději, nejspíše vlivem stresu jem začala jíst - fakt hodně. Navíc zčala puberta, hormony a znáte to.. Nejlepší kámoška mě podrazila, poštvala proti mě ceou třídu, rodiče se rozvedli, příjmačky... bylo toho hodně. Mockrát jsem zkoušela držet nějaké diety, ale nikdy to nevyšlo. Prvákem jsem s eprožrala až k 68kg. Na jaře mi to začalo hodně vadit, a pak, ani nevím jak jsem se dostala na 63 kg. Ale chuť k jídlu nepřestávala. Ráno jsem se vždy přejedla, a pak začalo takové krátké období bulimie. Vždy jsem to , co jsem ráno nastřádala vyzvracela, ikdyž to tedy většinou moc nešlo.. a pak už jsem celý den nejedla..no a postupem času jsem se naučila už se ani nepřecpávatna snídaně. Během dne jsem přijmula tak 400 - 600 kcal, někdy i míň. Hlídala jsem si každou kalorii a skoro nic nejedla. Když jsem přišla do školy většina lidí si mé změny všimla, někteří mě chválíli, někteří říkali že vyadám hrozně. V té době jsem měla si 53 kg. Postupem času, hladovění a sportu jsem to dotáhla až k 45 kilům a lidé a učitelé se začali ozývat a volat mé mamce. Mamka mě vzala za výživvou poradkyní - byla mladá, celkem hezká, ale strašně, tak strašně nesympatická - pořád se mi dívala přímo do očí, mluvila se mnou jak s bláznem... Dala mi papíry, ať si zapisuju vše, co s ním a dva týdny na to abych přibrala jinak že mě pošla na 6 týdnů na léčení do nějakýho cvokáče.. 6 týdnů - pro mě nepředstavitelné.. zameškala bych Vánoce, na které jsem se tak těšila, a i své narozeniny... navíc se blížla preventivní prohlídka u obvoďáka, takže poslání do cvokhausu hrozil i od tam.. Jenže na přibrání jsem měla strašně krátký čas - a tak jsem musela jíst - vše a pořád, ikdyž mi blo tak zle... nakonec jsem se vyšphala na 54 kg, prohídka byla v pohodě, nojo ale řekni tělu "Tak, a teď už nežer" když jst ho na to navykli... no a já si neodvykla a nyní trpí záchvatovitým přejídáním, únavu a mám 66 kg!! A potřebuji pomoct.. :( Nemám náladu na nic, a nezvládám to :(..

Challenge na ÚNOR

29. ledna 2015 v 13:37 | Annie |  Diary
Ahoj všichni,
zdravím vás s novinkou co mě napadla - a to challenge na každý měsíc.. Je to o tom že si sama každý měsíc vymyslímnějakou challenge, co budu muset celý následující měsíc dělat. Každý měsíc budu mít takové 3 challenge a to - foodchallenge, workoutchallenge a lifechalenge. Na měsíc /nor už jsem si challenge vymyslela, a co, to si můžete přečíst v menu :). Jinak s challenge na únor začínám už zítra. Ano, sice ještě není únor, ale jak jistě víte, únor má pouze 28 dní, a jábych chtěla mít challenge celých 30 dní jako v normálním měsíci, proto začínám o 2 dny dříve. Každý den se budu zapisovat jak se mi v challengích vede :). A co vy? Zdá se vám to jako dobrý nápad? Zkusíte taky něco takového :) ?

Believe in yourself!!

28. ledna 2015 v 19:52 | Annie |  Diary
Ahoj všichni,
tak za prvé bych se ráda vyjádřila k těm receptům a omluvila se - řekla jsem, že je začnu psát hned následující den od vydání rvního článku.. Jenže já teď poslední dobu tak H R O Z N Ě M O C jedla, ale vážně šíleně moc - nebylo to ani tak hladem, nebo chutí, bylo to psychickými problémy - ale o tom zase jindy...
Prostě mi už bylo vážně zle a bylo vidět, že to mé těo špatně snáší, takže jsem se teď potřebovala tak nějak "očistit"
a tak mám teď pár dní detox... ale pak jistě nějaké ty recepty atd přidám :)..
A co jinak? Dneska jsme už zase konečně cvičila- tedy spíš jezdila na mém oblíbeném rotopv edu :). A taky jsem procházela pár blogů - a jsou dokonalé!! Hrozně mě to chytlo.. a p rávě v této době jsem měla problém s tím, že mě nic nebavilo.. ale myslím, že v blogu jsem našla svůj nový koníček :)
U některých blogů jsem viděla v menu takové ty tabulky kolik už schodili kilo a kolik ještě plánují schodit - jistě víte co myslím.. a pak taky jídelníčky a aktivity za celý den i s kaloriemy, je to úžasné :))!
taky s tímto vším plánuji začít, ale jak říkám, až po tom detoxu :).
Doufám, že můj blog bude úspěšný, a budete sem chodit rádi, protože to byl spolu se suprovou postavou můj velký sen :))!
Jinak, kdybyste někdo chtěl spřátelit blogy, napište mi a moc ráda spřátelím :)!

Vítejte na mém blogu!!

26. ledna 2015 v 16:44 | Annie |  Diary
Ahoj všichni,
vítejte na mém blogu, který se bude zabývat zdravým životním stylem, do kteréhose hodlámk pustit.
Najdete zde tipy, recepty a mé kecy :DD. Doufám, že s enajdou takový, co se do toho pustí se mnou :).
A taky doufám, že se vám zde na mém blogu bude líbit :). Každý komentář mi udělá velikou radost :).
Tak co? Kdo do toho půjde se mnou? :) Zítra se můžete těšit na první fotky a recepty :)!!